Kıbrıs Kumar Turları

Kıbrıs Kumar Turları

Dünya durmadan dönüyor, insanlar da bu döngüye uyum sağlamak zorunda kalıyor. Kendimize vakit ayırdığımızda bile illa bir şeyler çıkıyor ve o an yine bize rahat verilmemiş oluyor. Neresinde olursak olalım, az da olsa bazı şeylerin farkına varmalıyız. İnsan doğar, büyür ve bu ömürlük dünyadan göçüp gider. Bu yüzden her oyuncu gibi siz de Kıbrıs’a gitmelisiniz. Gerek turlar ile gerekse normal bir tatil amacı ile bunu gerçekleştirmeniz o güne yapmış olacağınız en iyi şeylerden biri olacaktır, buna emin olun. Bir de tabi özel olarak düzenlenen ve bazen bedava bile organize edilen Kıbrıs kumar turları var. Bu turları bir çoğumuz araştırırız, inceleriz ve uygun olan bir tanesi ile seyahat ederiz. Ancak lütfen bu turlarda bazı şeylere dikkat ediniz. Daha doğrusu dikkat etmelisiniz, çünkü bazı turlarda zorunlu kumar oynatma eğilimi oluyor.Ucuz Kıbrıs Kumar Turları, Kıbrıs Kumar Turu, Kıbrıs Kumarhane Turları

Bunu biz de bizzat yaşadık, gördük. İlk Kıbrıs turumuzda bizim için herhangi bir sorun olmadı. Her şey güzeldi, olması gerektiği gibiydi. Ancak daha sonrasında çok sorunlar gördük. Bunu az çok sıralamak istiyoruz.

  • Örneğin, otele girdiğimizde bizi çok iyi karşıladılar.
  • Dinlendik, duş aldık, özene bezene giyindik.
  • Ardından bize bir program sundular.
  • Gördüğümüzde çok şaşırdık ve bir o kadar itirazda bulunmak zorunda kaldık.
  • Çünkü sunulan programda günde 18 saat kumarhanede oyun oynamamız gerektiği yazıyordu.
  • Biz buraya eğlenmek için gelmiştik ancak zorla yapılan bazı aktiviteler ile karşılaştık.
  • Günde 18 saat kumar oyunları oynamak da neymiş diyerek itirazlarımızı sürdürdük ama kaldığımız süre boyunca bu böyle devam etti.
  • Orada gördüğümüzde; evlerinden tutun da arabalarına kadar, eşyalarına kadar bir çok şeyini kaybeden insanlar gördük.
  • Kazananlar da oldu tabi. Hem de çok fazla miktarları kazananlar gördük.
  • Bunların çoğu yabancıydı belki ama böyle zoraki bir uygulama olması herkesi rahatsız etti.

O yüzden lütfen Kıbrıs’a düzenlenen kumar turlarında seçici olun. Belirli firmalar ile seyahat edin. Kaliteli otelleri tercih edin. Toplu büyük organizasyonlara kaydınızı yaptırın. Ucuz diyerek aldanmayın lütfen. Gerekirse bir kaç kuruş fazla verin, ama sonunda oradan mutlu ayrılın. Güzel bir anı bırakın geride kendinize. Daha önce giden arkadaşlarınıza danışın. Tavsiyeler isteyin ve işinizi asla şansa bırakmayın. Bir sonraki yazımızda size Kıbrıs kumarhanelerini de tanıtacağız. Ayrıca otellerin olduğu geniş bir liste de vermiş olacağız. Bu otellerin sahip olduğu kumarhaneleri tercih etmenizi önereceğiz. Hem böylelikle kumar turları için gideceğiniz yer hakkında bilginiz olmuş olacak.

Altta ise bir liste sunduk siz sevgili ziyaretçilerimize. Bu listede yer alan kumar sitelerine gelerek herhangi bir tura katılmanıza gerek kalmadan, aynı atmosferi yaşamanız mümkün. Hem de alacağınız bonuslar ve size sunulan HD kumar oyunları da cabası olacak. Zamanınız değerliyse, Kıbrıs’a kumarhanelere gitmeye gerek olmadığını da düşünüyorsanız eğer, ekstra harcamalar yapmadan online kumar siteleri ile mükemmel bir sürece hazır olun. Bol kazançlar diliyoruz.