Kumar Oyunları Nelerdir?

Kumar Oyunları Nelerdir?

Kumar oynamak her ne kadar çevremiz tarafından kötü bir şeymiş gibi söylense de biz bunun böyle olduğunu düşünmüyoruz. Yani en azından farklı bir bakış açısı ile bakıldığında böyle olmadığını düşünüyoruz. Kumar oyunları nelerdir diye soracak olursanız bir çok çeşidi var. Hepsi de birbirinden farklı bir şekilde oynanıyor ama sonucu hep aynı. Eğlenerek kazanabilmek. Eğer bunu yapabiliyorsanız zaten kumar denen bu oyunun kötü bir şey olmadığını göstermiş olursunuz. Evet, çok oynandığında ve kaybetmenize rağmen hala oynuyorsanız o zaman illa ki zararı olacak. Ama bunu bir keyif gibi görüp kazandığınızda da daha da eğlenirseniz çok daha güzel olacaktır. Kumar oyunları nelerdir dediğimizde aklımıza gelen sorular ve cevaplar bellidir. Oyunların isimleri sayılır ve nasıl oynandıklarına dair bilgiler verilir. Biz de bir anlamda böyle yapmaya çalışacağız.

* Oyunların ilk etabında makina oyunları gelmektedir. Makina oyunları diğer bir ismiyle slot makineleridir. Yani kolu çekerek oynanır. Oyunun özel simgeleri bir araya gelir ve kazanırsınız.

 

* İkinci etap ise masa oyunlarından biri olan rulet oyunudur. Rulette 0 sayısı ile birlikte 36 sayısına kadar düzenli numaralar bulunur. Bunlar arasında şanslı rakamlarınızı seçip ortaya paranızı koyarsınız. Krupiyer çarkta topu çevirir ve gelen sayıya göre kazanır veya kaybedersiniz.

 

* Üçüncü etapta bizce poker var. Poker Teksas ve Türk olarak ikiye ayrılıyor. Bunlar arasından uzman olduğunuzu seçerek masaya oturur ve rakipleriniz ile çekişmeye girersiniz.

 

 

* Dördüncü kısımda ise blackjack var. Blackjack oyununda siz ve rakipleriniz vardır ama buna ek olarak bir de kasa var. Krupiyerin açtığı kağıtlar bir anlamda krupiyeri de oyuncu yapar. 21 sayısı özeldir.

 

bakara* Beşinci bölüm ise Bakara oyununun olduğu yer. Bakara da yine ünlü bir kumar oyunu. Casino masasına karşı oynanan bir kağıt oyunudur.

 

 

* Altıncı yerde ise karşımıza diğer kumar oyunları diye adlandırdığımız oyunlar çıkıyor. Mesela tombala, kazı-kazan, piyango, tavla vs. gibi oyunları oynamak da yine ayrı bir keyif.

Yukarıda saydığımız oyunlar kumar oyunları nedir diyenlere özetli bir açıklama olmuştur diye tahmin ediyoruz. Bunlardan dilediğinizi oynayabilirsiniz. Ancak burada şunu belirtelim; hangi kumar sitesinde bu oyunu oynayacağınız çok önemlidir. Sizi kandıranlardan lütfen uzak durun. Lisanslı ve yasal olsunlar ki her oyuncusunu memnun edebilen kumar sitelerinden biri olsunlar. Hile olmasın. Yoksa zararlı hep siz olursunuz. Kumar oyunlarını oynatan sitelerin bir özelliği de tabi ki Türkçe olurlarsa daha iyi olacaklarıdır. Promosyon yapıyorlarsa bu çok güzel bir haberdir. Paranızı yatırdığınızda size ödüller ikram ediliyorsa hesap bakiyeniz dolu bir şekilde hareket edeceksiniz demektir. Sistemli bir tablo içerisinde sizlere bu siteleri sunuyoruz. Bu sitelerden dilediğinizi seçerek harika kumar oyunlarını oynayabilirsiniz. Bol kazançlar diliyoruz.